Instruktorzy

Mikołaj

MikołajJestem instruktorem nauki jazdy od 2006 r. Od 2012 roku posiadam uprawnienia egzaminatora kat. b oraz instruktora techniki jazdy. Jako właściciel OSK Piaty Bieg będę starał się przeprowadzić państwa przez proces uzyskania uprawnień w jak najlepszy sposób. Wyrobię dla Państwa profil PKK w wydziale komunikacji oraz jeśli będzie taka potrzeba to mogę uczestniczyć w egzaminie państwowym. Przez 14 lat swojej pracy wyszkoliłem około 600 nowych kierowców.

Bartosz

BartoszJestem instruktorem nauki jazdy od 2017 roku. Pomimo młodego wieku mogę pochwalić się wzorowymi wynikami w nauczaniu. Zapraszam na jazdy ze mną, a na pewno się nie zawiedziesz.

Sławek

Sławek – Witam. Jestem instruktorem od ponad 10 lat. Mówią o mnie, że specjalizuje się w tzw. „ciężkich przypadkach :)” Oprócz nauczania zajmuję się również zawodowym prowadzeniem pojazdów ciężarowych powyżej 3,5 t.

Patryk

Patryk – Witam! Uprawnienia instruktorskie posiadam od prawie 2 lat. Ze swojej strony na zajęciach praktycznych, mogę zaoferować spokojną i miłą atmosferę, profesjonalne przygotowanie do egzaminu (ale nie samym egzaminem człowiek żyje, również przygotuję do jazdy po drogach ekspresowych i „miejskiej dżungli” 😉 ), mnóstwo wiedzy przekazanej w jasny i prosty sposób oraz dużo dobrego humoru ! 😉

Michał – Witam! Swoje przygodę z nauczaniem rozpocząłem kilka lat temu w Suwałkach OSK M3Team. Dzisiaj szkole przyszłych kierowców w Gdańsku. Zapraszam na szkolenie, zdany egzamin gwarantowany.

Zadzwoń do nas search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close