Instruktorzy

Mikołaj- Jestem instruktorem nauki jazdy od 2006 r. Od 2012 roku posiadam uprawnienia egzaminatora kat. b oraz instruktora techniki jazdy. Jako właściciel osk piaty bieg będę starał się przeprowadzić państwa przez proces uzyskania uprawnień w jak najlepszy sposób. Wyrobie dla Państwa profil PKK w wydziale komunikacji oraz jeśli będzie taka potrzeba to mogę uczestniczyć w egzaminie państwowym. Przez 14 lat swojej pracy wyszkoliłem około 600 nowych kierowców.

 

Bartosz – Jestem instruktorem nauki jazdy od 2017 roku. Pomimo młodego wieku mogę pochwalić się wzorowymi wynikami w nauczaniu. Zapraszam na jazdy ze mną, a na pewno się nie zawiedziesz.

 

 

Sławek- Witam. Jestem instruktorem od ponad 10 lat. Mówią o mnie, że specjalizuje się w tzw. „ciężkich przypadkach :)” Oprócz nauczania zajmuję się również zawodowym prowadzeniem pojazdów ciężarowych powyżej 3,5 t.

 

 

Maciej – Uprawnienia instruktorskie posiadam od 3 lat. Kurs prawa jazdy kat. b odbyłem w osk piąty bieg i egzamin oczywiście zdałem za pierwszym razem. Zapraszam na jazdy ze mną w fabrycznie nowej „elce” z 2018 roku.

Daniel – Jestem ratownikiem medycznym i będę starał się przekazać niezbędną wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na zajęciach oprócz wiedzy teoretycznej pokazujemy na fantomach jak powinna wyglądać pierwsza pomoc w praktyce